| AlyLov3 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru vacanta? Munte sau mare? La vila, hotel, sau in aer liber Exemplu:Cu cortul!?

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Mie imi place la mare, cu cortul, dar in fuctie si de ce iti place tie, la munte e aer curat si e mult mai liber si mai relaxant fata de galagia de la mare. Tu alegi. O zi buna!

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu am fost cu ai mei, la munte. (cu cortul)
Chiar te recreezi.
Baftă!

| OnuOnulică a răspuns:

La mare.

| andru10best a răspuns:

La munte la hotel. Este mult mai bine.

| snzpaul a răspuns:

Prefer cu cortul, oriunde-aș fii.
Îmi place mai mult marea, dar la munte aerul e mult mai curat.

| ThePinkPant3r a răspuns:

Depinde ce iti place tie, mie unul imi place la mare, dar anul asta as face ceva diferit adica la munte in aer liber (cu cortul).

| SeilaSel a răspuns:

Eu ti-as recomanda la mare, la vila sau hotel. Mie imi place foarte mult la mare si de acea ti-am recomandat asta. Stii, la mare doar vara poti merge, atunci e canicula si soarele da multa caldura, deci e numai bine sa faci o baie in mare. Pe cand la munte poti sa mergi si in vacantele de-o saptamana din timpul anului scolar. Deci asta a fost parerea mea. Sper ca te-am ajutat! happy

| Madalina_Aissa_1995 a răspuns:

Depinde si de ce buget ai. Eu prefer la mare ca imi place sa ma balacesc. La hotel s-ar putea sa fie destul de scump, pensiunile au in jur de 100 lei/zi (difera de la staiune la statiune, de exemplu in Vama Veche pot sta 3 persoane pe 100 de lei la o pensiune), iar la cort nu prea ai anumite facilitati ca apa calda (decat la anumite ore), dar in campinguri sunt si acele bungalowuri (casute) care, unele, au baie proprie si nu iti dau apa cu portia. Acum tu decizi, daca mai doresti sa aflii ceva legat de cazarea la mare contacteaza-ma.