| gabytzu22 a întrebat:

Neata TPU, puteti sa ma ajutati cu cateva obiective turistice din Cheia/Brasov/Sighisoara sau undeva prin apropiere de acestea.Clasa mea face o excursie de 2-3zile si caut niste oferte de cazare... sper ca m-am facut inteles.Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La Vama Buzaului e ceva de vazut : rezervatia de zimbri, manastiri, pastravarie etc

| Calinnebunul a răspuns:

Viscri, biertan, saschiz, rupea, sighisoara, poti sa faci un circuit cu www.travelbugtours.ro