| Arcani a întrebat:

Neatza.Stie cineva cum o sa fie vremea pe 8 iunie in Bucuresti.Merg in excursie cu clasa. Daca nu stiti e ok.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Иαяʋтσ a răspuns:

Sambata, Iunie 8 - Max: 26˚C - Min: 16˚C
Razlet furtuna cu descarcari electrice
Sanse de precipitatii: 30%
Vant: 11 km/h dinspre NE
Umiditate: 67%

Averse
Sanse de precipitatii: 30%
Vant: 6 km/h dinspre NE
Umiditate: 75%

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E cam devreme acum pentru o prognoza precisa.
Intra, insa pe miercuri sau joi pe site-ul INMH si afli prognoza.
Distractie placuta in excursie!

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Nu o sa fie cine stie ce, o sa fie moderata, poate ca o sa bureze putin. http://www.meteo.ro/vremea/4/starea-vremii-in-Bucuresti.html

| AnonimusGate a răspuns:

Nu prea poti sa stii pe 8 iunie cum i vremea uitate pe google pe orice site de vreme cel mai bun mi se pare kapa dar im fine i cu o marse de eroare de 40% avand in vedere ca suntem abia in 2 iunie
funda

| fuzzer a răspuns:

Va fi o vreme buna, cer senin iar dupa-amiaza cel mai probabil se va innora putin, dar nu vor fi conditii de precipitatii.

| Dyana1603 a răspuns:

16-26 grade