| anonim_4396 a întrebat:

in iunie ma duc in excursie cu clasa si e un baiat pe care il plac foarte mult voi ce ziceti sa stau in autocar cu el?

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Da...de ce nu? Dar totusi pana in iunie mai e atat de mult. De ce nu flirtati, vorbiti pe mess, poate si el te place si cine stie ce iese smug Succes :* Fundoi?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ai putea face o încercare, de ce nu.

| ruPfashu a răspuns:

Fa ce simti, dar sa nu-ti para rau dupa aia big grin

| RaZ4Ing a răspuns:

Da. baga`l in seama prin autocar aseaza`te langa el intreaba`l ce vrea sa faca in excursia asta si incearca sa fii interesata de asta si sa il urmezi. Bafta!

| SteauaNordului a răspuns:

Daca te bagi in acelasi autocar si stai nemiscata mai bine mergi cu grupul tau si te gandesti ulterior cum sa il abordezi.
Poti merge in acelasi autocar cu baiatul tau preferat, dar daca nu prinzi un loc liber langa el? Nu mergi cu grupul tau, stai cu alti oameni straini undeva in spate? Ntz ntz nu e bine...
Sfatul meu este sa te imprietenesti cu el de pe acum, incearca sa il bagi in seama, sa va imprieteniti ca sa fii sigura ca in excurise vei avea un loc langa el.

| PetreConstanta a răspuns:

Normal ca da de ce nu?

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Daca este liber locul de langa el, intreaba-l pur si simplu daca poti sta. Apoi porniti o discutie, dar sa nu il ''innebunesti'' adica sa-l intrebi tot felul de lucruri fara rost doar ca sa vorbesti cu el.