| iwannabeperfect a întrebat:

New york, los angeles, Londra sau Paris? Unde este mai bine pentru a trai?

9 răspunsuri:
| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Eu am fost in New York nu e chiar atat de frumos acum locuiesc in Paris e foarte bine.despre celelalte orase nu pot sa-ti spun nimic.

| AtheistForever a răspuns:

Parisul clar... este cel mai frumos oras de pe planeta cu cel mai mare numar de turisti. Deci Parisul este locul potrivit pentru a trai, nu degeaba vin atatia oameni acolo big grin

| andrw1929 a răspuns:

Paris detasat happy!
Toate cele bune!

| ONElena11 a răspuns:

L.A cu siguranta!

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Nici unul din ele

| LuLu1998 a răspuns:

L.A. sau Paris, am fost in ambele si a fost foarte frumos

| aldas2 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu te duci in America fiindca sunt multe cutremure si uraganuri.Mai bine iei calea Parisului.Succes!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Toate 4 sunt frumoase dar cel mai bine cred ca ar fi la Londra

| vinusipaharu a răspuns:

Paris.