| Alëxąndŕą a întrebat:

sunt atat de fericita tata a zis ca putem pleca in alta tara ce vreau eu da nu ma pot horara din astea New York, Los Angeles, Paris, Londra, Tokio, Grecia, Nisipurile de aur.

Răspuns Câştigător
| anonima10 a răspuns:

New York bineinteles:X sau incearca sa afli pe net cate ceva despre fiecare pentru a`ti face o parere si dupa aceea va hotarati impreuna.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tokio.Incontestabil.Ai ce vedea.Franta,Londra.GreciachatterboxPrea multa umplutura in tarile aleawinking

| arysa a răspuns:

Eu in locul tau nu as alege ca destinatie Europa, as alege New York sau Los Angeles. Distractie placuta!

| bianca a răspuns:

laughing

sincer nu cred rolling on the floor

adica sa vina tata sa zica "sti.maine ne mutam in brazilia"

laughing

LOL crezi ca te muti in alta tara peste noapte?raised eyebrows

| bianca a răspuns:

Poti sa imi dai stupid si nefolositor pana moriwinking

tot aceeasi e parerea mea happy

si daca tot te simti atat de jignita si ne dai voturi stupide si nefolositoare de ce ai mai postat intrebarea?

sa te dai mare? raised eyebrows

hai repede repede da-mi stupid laughinglaughinglaughing

| bianca a răspuns:

Aaa si inca ceva scumpa :*

mai invata sa scrii si dupa prezinta-te pe TPU
de scrie hotari nu horara laughinglaughing

| SheCanFlyy a răspuns:

Esti foarte norocoasa, si eu am fost acum un an in Los Angeles, e foarte frumos, California alea alea, peisaje de vis, cine stie ce vedete mai intalnesti pe strada, in mall etc smug, alege LA, cel mai frumos e acolo, visul oricarui copil sa ajunga in America, pup distractie placuta,

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

In vacanta probabilhee hee?!

Paris, Londra, New york, Los Angeles, Tokio si Nisipurile de aur sunt tari?batting eyelashes
laughing

Da, posibil. rolling on the floor
Cu cine ai faqtgeografia?batting eyelashes

big grin.
Funda? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

happy.

Succes in a lua o decizie, scumpa.laughing
happy.
P. s. [ Probabil ti-a spus asta sa nu mai fii suparata fiindca nu ti-a luat papusica pe care o vroiai tu saptamana trecuta rolling on the floor ]
big grin.

| nuamPleaca a răspuns:

La ce cultura generala ai mai bine te duci la Pocreaca.

| Deea :x a răspuns:

Eu as alege Tokio whistling

| Raluca_6071 a răspuns:

Bianca, a zis ca putem pleca nu muta.
In fine, Los Angeles :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plecati cu barca?
Eu iti recomand sa alegi o vacanta pe Luna.