| trickystyle a întrebat:

Nu stim unde sa mergem in vacanta de pasti? Imi puteti da un sfat? :in Londra; Paris; Egipt sau Bulgaria!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ai bani si timp alege Egiptul sunt foarte multe lucruri de vizitat :piramidele,sfinxul, localitati precum El Gouna numita mica Venetie a Egiptului, Sharm El Sheikh cea mai frumoasa statiune din Peninsula Sinai.

9 răspunsuri:
| Ionutz1998 a răspuns:

Eu zic ca paris sau londra

| kleorys a răspuns:

Sincer Londra, Paris, si bulgaria nu merita efortul financiar in Egipt e sssuberb insa cu cele intamplate in ultimul timp as alege o alta destinatie si anume Acapulco. Am fost de 2x si inca as vrea sa mai merg, daca ai ocazia nu ezita! happy e suuuuuuuuuuuuuuper! sa mi spui ce alegi pana la urma, poate imi dai si mie o idee de o viitoare excursiehappy

| Minks a răspuns:

Mergeti pana in centrul orasului. Asa faceti si economie de bani. happy

| Ciprian a răspuns:

Eu as alege Egipt. E foarte frumos.

| hax0r a răspuns:

Bulgaria.lol Serbia sau Albania mai bine

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Capitala Frantei cred ca este alegerea cea mai buna din cele enumerate sau daca mai preferi o tara care sa simti cu adevarat sarbataorea poti merge la Jerusalim.Dar si Paris e okwinking.

| loredana_7826 a răspuns:

Londra sau paris, clar.

eu am gasit aici oferte bune pentru pasti, http://www.zodiac-travel.ro/oferte-de-sezon//oferta/oferte-paste-si-1-mai/
am fost la agentie, e chiar la unirii si mi-am rezervat un sejur pentru Pariiis:) indiferent ce alegi, vacanta frumoasa!

| dumy_5931 a răspuns:

Depinde cu cine mergi.si ce iti doresti mai esxact sa vizitezi.eu ti-as propune sa mergi la istambul e superb am fost si eu no sa iti para rau.