| vali11 a întrebat:

Nu sunt un bautor de bere asa ca va rog pe cei care mai beau din cand in cand sa-mi spune si mie codul promotional primit la consumarea unui Heineken! Dau 10 funde

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Şi de unde scoţi alea 10 funde? Transformi întrebarea într-o super întrebare? Sau asta e noua modă, cu fundiţe multiple? laughing

| vali11 explică:

Pun 10 intrebari tu raspunzi si eu de premiez de 10 ori

| Psihoyounger a răspuns:

Nu e nevoie, fac parte din categoria de useri si site-ului (foarte mică din punctul de vedere al numărului membrilor) care nu fug după fundiţe.
Şi îmi pare rău că nu te pot ajuta cu un răspuns la această întrebare.