| Dianaa555 a întrebat:

O agentie de turism buna?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Google Search. happy
Eu anual fac minim o iesire, si imi programez totul in detaliu. Am descoperit ca agentiile practica preturi mari in comparatie cu ce poti gasi pe Google. Exemplu: in toamna, la Petrosani, am gasit Hotel Rustic, camera dubla la 80 de ron, dar cu conditii de 4 stele, super aranjata. La agentii, sau pe site-uri gen Trivago, nu gasesti sub 100 de ron pe noapte.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Paralela 45

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eturia

| andreivok a răspuns:

Recomand si eu tot http://travelidea.ro pentru o vacanta reusita cu cat mai putin stres, dureri de cap si alte probleme organizatorice.