| Swabia a întrebat:

O broasca testoasa fara carapace este fara locuinta sau dezbracata? tongue

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

...in primul rand e moarta... e vechi bancul, Ada!

12 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

de la un momentdat se pun numai intrebari stupide.si de obicei intrebarea seamana cu cel care care o punetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?

| Swabia explică:

Phai.iti multumesc Domnule Inteligent, respectiv "mike1993"...probabil am luat aceste calitati "stupide"citind unele raspunsuri pe care le-ai dat unora! ...mda...ai dreptate se inmulteste "gradina Domnului" [de legume!]... datorita tie! ...bravo! ...esti un geniu!smug

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

pai tu pui intrebari stupide.si eu daca dadeam raspunsuri idioate nu ajungeam pe locul 2tonguetonguetongue

carla
| carla a răspuns:

Cred ca face parte din Flamingo Girls:-P

| LuS[z] a răspuns:

O broasca care isi pierde carapacea moare, deci broscuta ta e decedatabig grin

| Sorin_8124 a răspuns:

fara amndoua tongue

| miha2010 a răspuns:

Pur si simplu e moarta si nu va mai ciondaniti atat ca nu aveti 5 ani!

| mad a răspuns:

...plictiseala mare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

| NatiNatalia10 a răspuns:

Este moarta