| Andreea9222 a întrebat:

O intrebare pentru cei din Sibiu:
Cum este vremea la voi(am cautat pe net da' nu stiu daca ii corect si as vrea pe cineva de la fata locului sa-mi spuna). Daca ati putea sa-mi spuneti si cum va fi vremea maine(ce s-a spus la meteo la un post local ceva).
funda

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca intri pe meteoplus.ro gasesti detalii despre vreme din orice oras si pe urmatoarele 3 zile.

| UNfriendLY a răspuns:

Daca aveai windows 7 iti spunea gadgetu cum e si cum va fi vremeahee hee
pai. 19-20 grade innorat

| camelya_1945 a răspuns:

Este cald si soare la noi de saptamana trecuta si din cate am auzit asa va fi si saptamana viitoare