| katala a întrebat:

Ocnele Mari :
1. Cine imi poate spune ce posibilitati de cazare exista in afara pensiunii Buridava? (conditii de cazare, tarife, date de contact)
2. In ce stare mai e strandul, daca e functional, eventual tarife
3. Salina merita vizitata? (cum iti poti petrece timpul inauntru, program de vizitare, tarife)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lor3naXD a răspuns:

Tatal meu este cadru didactic si a organizat un cerc cu toti colegii lui la Salina Ocnele Mari.Am fost si eu cu el. Deci crede-ma salina chiar merita. au teren de fotbal, mese de biliard, biserica, magazin de suvenire etc. Cu siguranta NU o sa te plictisesti.

Viziteaza acest site pentru poze, cazare si alte informatii:http://www.salinaocnelemari.ro/
Daca vrei sa vezi mai multe poze poti sa-mi lasi mesaj pe privat si vb pe mess.in ceea ce priveste datele de contact am nr directorului de la salina.=)) nu cred ca te intereseaza dar ma rog...
Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!:)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o vila de inchiriat la Ocnita. Ofer conditii bune si pretul pentru o camera de 3 persoane este de 50 ron. daca te intereseaza amununte, poze sau rezervari poti sa imi trimiti un email la gsimona2002@yahoo.com si iti voi raspunde.Strandurile s-au deschis deja si sunt ok.Salina e super.iti garandez ca nu ai cum sa te plictisesti. Exista teren de sport, biserica, bar, masa de biliard s.a.Intrarea e de 10 ron pentru.adulti si 5 pentru copii. O zi buna.Ciao,ciao