| numelemeu134 a întrebat:

un prieten ma intrebat de salina ocnele mari de la valcea ca are o matusa in scaun cu rotile si ar vrea sa o duca la salina dar nu stie cum se coboara cu scaunul cu rotile an salina si daca se coboara si miar place sal ajut cu aceasta intrebare poate stiti...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da le un mesaj si intreaba

http://www.salinaocnelemari.ro/contact.html

| JustOneDay a răspuns:

Pai mergi de unde iei bilet pana in salina cu un autobuz de.al lor. Mergi aprox. 1km printr.un tunel si ajungi la usile de la intrare. La intoarcere se procedeaza la fel.

| numelemeu134 explică:

Pai da dar problema e matusa lui este in scaun cu rotile si cum o suie in autobuz