| ByaTweety a întrebat:

Pe 1 noiembrie se implineste 1 an de cand sunt cu iubitul meu si vreau sa ii fac o surpriza. El spunea de mult ca visul lui este sa mergem undeva la munte singuri la o cabanuta in varful muntelui... dar nu stiu unde mai exact. De la el nu am reusit sa aflu nimic, pentru ca mi-a scpus ca a mai fost decat in Busteni. Tot acolo voiam si eu sa mergem dar mi-ar placea totusi sa fie ceva nou pentru el... Ma puteti ajuta sa aleg o pensiune sau macar zona? Multumesc, dau fundita :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E in varful muntelui la propriu

http://www.cheilegradistei.ro/resort-fundata/

| Vlach a răspuns:

Mergeti la cabana omu,e foarte frumos peisajul, cred ca ai va placea daca veti merge cu telecabina pana la babele, veti admira megalitii(babele, sfinxul) si apoi mergeti pe traseul de la babele la cabana omu, cine stie, poate prindeti si o ninsoare happy

| cuvant a răspuns:

Cabana Curmatura din Piatra Craiului. Pe langa asta ai peisaje superbe