| VANESSASARA a întrebat:

Pentru cei care iubesc spania...care este locul vostru preferat de acolo?

3 răspunsuri:
| Bo0ble a răspuns:

Eu am calatorit in Spania 2 veri la rind si am trait acolo 2 ani. Deci e super si cel mai mult mi-a placut orasul Barcelona. Sunt locuri foarte frumoase!

| adorciocolata a răspuns:

Nu pot sa spun ca iubesc aceasta tara. Imi place foarte mult, dar la fel de mult imi plac si alte tari. Am mai multe locuri preferate: Andaluzia, Barcelona, Alhambra, Grenada, Bilbao, Murcia, insulele Canare, Ibiza. Tie ce locuri iti plac din Spania?

| TipaRoz a răspuns:

Eu am locuit in Spania 7 ani. Pot sa iti spun ca este o tara extraordinara cu locuri spectaculoase. In Madrid, Valencia si Murcia sunt multe obiective turistice. Contacteaza-ma pe id-ul: andreia.samson daca vrei niste mini cursuri de spaniola!:*