| poesia a întrebat:

Pentru cei care stiu.Cum e viata in Londra? Poate trai acolo o persoana sensibila? Se poate adapta? Si intr-adevar daca ajungi acolo uiti de valorile morale si de Dumnezeu? Va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uiti de valorile morale si de dumnezeu doar daca vrei, indiferent unde ai fi. daca te lasi influentata e treaba ta, dar nu te obliga nimeni. londra e un oras mult prea mare ca sa existe doar un anumit gen de persoane. vei gasi acolo o mare diversitate de caractere, incat mi se pare aproape imposibil sa nu-ti gasesti ceva prieteni. depinde doar unde cauti.

Răspuns utilizator avertizat
| ary a răspuns:

Tipu. Gresesti, tiganii au ajuns peste tot, ei vor fi primii care vor popula Luna. laughing. Cat despre Londra, hmm, cred ca e bine sa mergi intai in vizita.

| Roxxu13 a răspuns:

Nu stiu...inca nu am ajuns acolothinking