| Lala20 a întrebat:

Pentru cei care v-ati petrecut vreun concediu in statiunea Durau, imi puteti recomanda un hotel/ o pensiune de 3 sau 4 stele, care v-a multumit? Sa fie acceptabile conditiile, si preturile rezonabile (pana in 150lei/noapte), si este vreun complex care sa ofere si micul dejun inclus in pret? +camerele sa fie dotate cu internet wireless happy

Răspuns Câştigător
| 26justmeandyou a răspuns:

Am fost la Durau acum 2 ani este o statiune extrem de frumoasa. Am stat la Hotel Cascada, un hotel de 3 stele si am fost foarte multumiti, nu mai stiu exact daca avea si internet dar noua ne'a placut deoarece este amplasat la margineaa unei paduri si era foarte liniste. sper ca te-am ajutat cu cat am stiut. PS concediu placut