Întrebare recomandată | Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

As vrea sa aflu si eu o parere de la cineva care a fost cazat la o pensiune din Maramures si a fost foarte multumit. As vrea o parere in special de la un turist strain. Vreau si amanunte; de exemplu ce categorie avea pensiunea,ce preturi,cat costa o noapte de cazare,cat costa micul dejun,pranzul, cina. Ce mancare a fost la micul dejun,la pranz, la cina? Ce posibilitati de petrecere a timpului liber au fost oferite,de exemplu excursii calare pe cal,etc? Cate paturi erau in camera? Erau si camere cu un pat care sa aiba televizor, acces la internet, etc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te intereseaza parerea unui strain, scrie in engleza si publica intrebarea pe un site international de turism si asa vei avea raspunsuri.
Aici, dupa cum vezi, suntem intre noi, romanii, deci nu suntem straini!

| mihai69 a răspuns:

Caută pe amfostacolo.ro
http://goo.gl/5fFPx0