| AnonimusGirl a întrebat:

Pentru cine a fost si stie: Unde este mai frumos? La Albena, Balcic, Sunny day, Sunny beach sau Nessebar? Daca stiti mai multe informatii imi puteti spune.

4 răspunsuri:
| asdfghjkl2 a răspuns:

Albena

| LoOvE a răspuns:

Cu siguranta Albena si Sunny beach.Sunt cele mai rumosae statiuni.De ce? Vrei sa mergi? Si eu ma duc la Albena, saptamana viitoare, pentru o saptamana.Raspunde-mi te rog, poate ne intalnim pe acolo.laughing

Nessebar este pe langa Sunny Beac si Balcik care este langa Albena.

| Alcs a răspuns:

Nessbar, Sunny Beach si Nisipurile de Aur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hoteluri-in-bulgaria.ro/
Depinde de ce iti place mai mult.
Distractia si cluburile sau te duci cu familia si sa te relaxezi intr-o statiune linistita. Citeste acolo cate ceva despre statiuni.