| anonim_4396 a întrebat:

(pentru cine se pricepe) Care este cel mai ieftin zbor madrid-bucuresti dus-intors in datele 03-07-2009--05-07-2009?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite eu am facut rezervare saptamana trecuta pe aceasta ruta, biletul costa 160 euro.

4 răspunsuri:
| addflo a răspuns:

Preturile variaza de la minut la minut. ar trebui sa fii "pe faza". foloseste un site de bilete online ca sa afli care sunt preturile. in plus, online sunt mai ieftine biletele.
incearca www.aerolines.ro, au o optiune folositoare care te anunta pe mail daca apar locuri pentru un zbor pentru care nu ai gasit ce te intereseza.

| jolie_3446 a răspuns:

Este mai ieftin sa iti cumpere cineva din Madrid, daca ai aceasta posibilitate, bineinteles. Si cat mai devreme posibil de data plecarii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe www.wizzair.com si compara cu preturile de pe http://www.blueair-web.com, am impresia ca iesi mult mai ieftin cu wizzair. insa ATENTIE! nici una dintre companii nu efectueaza zboruri pe datele mentionate de tine, ci cu decalaj de o zi plus/minus. sper sa te descurci!

| gabranty a răspuns:

Easyjet are zboruri zilnice. Pretul creste cu fiecare zi cu cat te apropii de ziua de plecare. Azi te costa 175E, dus-intors. Ori ai card si-ti faci rezervare online, ori te duci la o agentie de turism si-ti mai iau si ei un comision.