| Bianca_1493 a întrebat:

Please Help! Am o oferta de petrecere a revelionului, plus cateva zile in zona Buzaului. Stie cineva ce e de facut pe acolo? Eu stiu doar de Vulcanii Noroiosi pe care i-am vazut deja cand eram mica. Alternativa ar fi sa raman in Bucuresti, dar nu prea ma tenteaza. Voi ce ziceti? Cum e la Buazau la munte?

2 răspunsuri:
| denisaa_3658 a răspuns:

E love struck love struck
e superb si in plus daca ai ocazia de ce sa refuzi? :*
pup. funda?

| Poso a răspuns:

Este frumos.mai poti vedea tabara de sculptura de la magura si manastirea Ciolanu poate si statuia lui Mihai Viteazu(se zice ca a trecut pe acolo in drum spre alba iulia)