| alina0 a întrebat:

TPU!
Ati fost la vulcanii noroiosi? E frumos acolo? Se face excursie si
sincer nu stiu daca sa ma duc sau nu... E pe 2 zile bineinteles ca vom vizita mai multe obiective turistice dar obiectivul principal este sa vedem vulcanii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| P1nk1xD a răspuns:

Buna Elisahappy.

Da am fost.happy e foarte frumos la Vulcanii noroiosi.happy
Am fost anul trecut iar intrarea costa 1/2 lei de copilwinking si 4/5 lei adulthee hee daca te ajuta ceva. happy
Daca o sa mai vrei detalii, mesaj`winking happy.

Merita Vazut happy!

Baftaaa; xx si distractie placuta >big grin

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E splendid! Ai senzatia ca ai ajuns pe o alta planeta. Merita fiecare banut dat pe excursie.
Plus ca, daca excursia e de doua zile, probabil veti merge si la Magura, care, iarasi, este un loc minunat. E pacat sa nu-ti vezi tara. Asa amarata cum e ea, este insa naucitor de frumoasa.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Cum poti rata asa ceva?!? noi am avut si cazare la o cabana! a fost super! merita sa te duci! funda pliz

| ema1ih a răspuns:

Am fost acolo de o mie de ori si zic ca merita. Este foarte frumos acolo. Am mers si in excursii cu scoala si cu familia si cu prieteni si toate mi-au placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super fain cred ca trebuie sa te duci
nu sunt foarte inalti dar sunt foarte frumosi
eu iti recomant sa te duci
pa, pa

| Cocodrilo a răspuns:

Merita absolut. Nu e ceva super spectaculos dar e o forma de frumusete naturala care merita admirata.
Pustietatea locurilor le confera si ea o atmosfera aparte. Le-as da o sansa, fara discutie!

P.S. Sper ca aceste excursii daca se vor inmulti, sau mai bine-zis turistii, nu vor pangari locul cu gunoaie si alte,, vuvuzele".