| yellowbubbles a întrebat:

Plec la tabara pe 18 iunie in Bulgarya si vreau sa-mi dati niste idei ce as putea face pe drum (plec cu ff multi prieteni). o s mergem mai mult de 14 ore si numi vine nici o idee. Dau funda+vot
P. S. daca cineva a fost in Kranevo (Sf. Constantin si Elena) va rog spuneti-mi cum e acolo (:

Răspuns Câştigător
| djandry a răspuns:

Sa iei muzica buna cu tine. de toate genurile sa impaci pe toti. daca autocarul are dvd filme.etc. de baut.snacksuri.si daca sunteti genul sa jucati mim, adevar sau provocare, nu stiu diverse... just an idea!tongue

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Te-as sfatui sa iti cumperi un abecedar si sa il rasfoiesti pana ajungi in Bulgaria. Nu de alta dar e jenant modul in care te exprimi.

| chrys_2177 a răspuns:

Nu faci 14 ore pe drumlaughing