| zuzu_3087 a întrebat:

Buna TPU
eu pe 3 iunie am banchetul iar pe 4 iunie plec in tabarahappyla mare. mie de obicei menstruatia imi vine pe 2-3 ce asi putea face sa mai intarzie cu o saptamana cam asa. mrs mult fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iei anticonceptionale...sau un nurofen.Eu asa fac.Pe 27 mai am banchetul iar chiar pe 27 imi vinestraight faceBafta:*

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,.hee hee, menstruatia nu ai cum sa o faci sa intarzie draga, nu putem programa cand sa vina si cand sa nu, ar fi bine daca am putea amana.Menstruatia nu vine doar in cazul in care esti insarcinata (nu cred ca e cazul), sau daca ai vreo dereglare hormonala, dar daca de obicei iti vine pe 2-3 atunci inseamna ca iti va veni si acum.Asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu ea sa vina mai trz

| didi_6831 a răspuns:

Nu cred ca poti intarzia menstruatia.straight face. Cand vine, vinelaughingstraight face. Foloseste medote de protectie(tampoane/cel mai bine/sau absorbante)si cam atat, cel putin cam asta stiu eu.Nah.Imi pare rau.