| nikolettta a întrebat:

Pls rasp urgent
Funda+vot+mersi
A fost cineva sau ati auzit de cineva care a fost la mare la hotel Delfin in Mamaia?
Spuneti va rog in 2 randuri ce parere va facut hotelul

Răspuns Câştigător
| Rockstar_9495 a răspuns:

Sincer mi-a placut hotelul camerele sunt comfortabile si mancarea hotelului e buna, dar preturile sunt putin cam mari.winking

2 răspunsuri:
| alinaviki a răspuns:

A fost destul de bine. Este curatenie, camerele sunt destul de spatioase, mancarea e foarte bunawinking

| andru8700 a răspuns:

Eu sunt din Constanta si mi se pare un hotel excelent, fara nici un fel de problema l-as alege, mancarea este excelenta iar personalul este impecabil.