| alexalexandrusincerul a întrebat:

Poti modifica de 2 ori data unui bilet de avion? Sau este permis doar o data?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Contra cost și de 7 ori.

| Anonimul151 a răspuns:

Se poate modifica gratuit doar dacă ți ai luat opțiunea de modificare zbor gratuită. ( asta depinde și la ce companie aeriană ai biletul ). Dacă nu ai pus această opțiune, trebuie să plătești ca să îți schimbe data. Iar costul este aproape cât costul biletului.

Cum spuneam, poți schimba data zborului contracost. Și o poți face de câte ori vrei tu. Doar că costă destul de mult.