| Steficutsu a întrebat:

Prin ce comunica adolescentii din Belgia pe internet? Deoarece stiu ca folosesc si alt program de comunicare, nu numai Yahoo Messenger.
Dau fundita.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chat

| Baton a răspuns:

Pai probabil prin cele mai cunoscute IM-uri precum msn messenger. google talk sau yahoo messenger.
pe dincolo stiu ca multi folosesc icq si msn desi mie mi se par naspatongue dar depinde si de ce sistem au pe pc caci pentru mac si linux sunt multe im-uri open source care le pot folosi si din ce am vazut eu sunt mai dragute ca yahoo messenger happy

| andy_3924 a răspuns:

Cele mai folosite sunt Skype, Nimbuzz si Fring. Destul de populare si pe telefoanele mobile.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai mau pot folosi Skype, Msn, Aim sau Google talk.
fundahappy?

| Mindrila_Ionut_1990 a răspuns:

Ar fii urmatoarele : Skype, Chat, Facebook.