| Valerica_5832 a întrebat:

Prin ce partsi ale lumii ati calatorit si ce ati vazut interesant acolo?

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

In primul rand ai in Romania destul de vazut. Muntii nostri au niste peisaje absolut incredibile. Iti mai recomand si Spania.am fost pe undeva langa Almeria, la mare; dar poti merge oriunde, peste tot ai ce vedea; oameni noi de cunoscut, lucruri noi de invatat, cultura interesanta si locuri minunate de vazut.

1 răspuns:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Pai...in America Marele Canion.Statuia Libertatii.Casa Alba.si mai ales
Dysnaylandblushingblushing:":X:X:X:XX: