| victor_5376 a întrebat:

Prin ce tari ai calatorit tu.

Răspuns Câştigător
| MoatZa a răspuns:

Am fost doar in Franta-Parislove struck
si sper sa mai vizitez si alte tari\orase

14 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Nu stiu daca mi le amintesc pe toate:
Austria,Bulgaria,Franta,Ungaria,Italia,Olanda,Belgia,Ucraina,America etc etc etc, A DA, SI Anglia!

| faSDFASD a răspuns:

Austria,Bulgaria,Grecia,Germania,Ungaria,Ucraina

| GEORGY_4531 a răspuns:

Germania,Italia,spania,bulgaria,grecia si atatttt

| Weeedha a răspuns:

Bg,Germania,Austria,Ungaria...oh go on is o gramada! thinking o sa fac o harta cu trasee.

| Indispus a răspuns:

Italia si austria, sper ca in urmatorii ani sa ma 'car'in sua

| bianca_9810 a răspuns:

Syria,turcia,bulgaria,grecia,ungaria.

| blondissima a răspuns:

Multe, dar niciuna ca Romania noastra.

| Dildau a răspuns:

Finlanda,Lituania,Estonia,Letonia,Polonia,Cehia,Ungaria.

| maxum a răspuns:

Pai am fost in Germania turcia Romania U>S>A

| maxum a răspuns:

Pai am fost in Germania turcia Romania

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Eu am fost in Grecia,Slovacia Slovenia,Ungaria,Bulgaria,Ucraina,Italia, Germania, Franta si atat...:-

| StopTheWar a răspuns:

Grecia-Salonic, Paralia Katerinii Ungaria-Szeghed,Budapeste Italia-Milano,Venetia Franta-Marsilia, Lyon Spania-Barcelona, Madrid, Valencia Austria-Viena[si inca un oras, nu ii mai stiu exact numele].

| AlinaG a răspuns:

Franta,Bulgaria,Ungaria,Belgia,Cehia,Turcia,Siria,Iordani,Egipt si vara asta o sa vizitez Thailanda, Cambodgia, Vietnam si Laos big grin

| MihaelaDart a răspuns:

Am fost in Italia, Ungaria, Bulgaria, Grecia, sper sa mai ajung si in altele