| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce tari straine e frumos si nu foarte scump? Am chef sa ma plimb!

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Si eu tot pe Bulgaria merg si ai e si Ungaria.

9 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Lolz si eu am chef ca sa ma plimb sincer dar ajung maxim pina in oras ca sa zic asa.)).
ei tari straine de vizitat.)) ieftine care sa aiba o moneta mai inferioara a leului nu cred ca exista.))
locurile ar fi multe dar cum ca bani sunt putini. sau cine stie.) poate tu ai ma multi.))
http://www.turism.md/rom/section/278/
uite cele mai ieftini destinatzii
http://turism.ablog.ro/......-lume.html

| viorel2c a răspuns:

Ideea e sa fie cat mai aproape de noi si cat mai putin dezvoltate ca sa fie si frumos si ieftin. Daca vrei ce ai scris tu, nu cunosc. Ia de ex.Egipt sau Paris sau Dubai. Unde e frumos din pacate e si scump.

| ferefe a răspuns:

Bulgaria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Portugalia! o tara minunata, frumoasa si cu mincare ieftina si buna, oameni calmi si prietenosi. Apoi spania, italia, elvetia, franta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Italia cu celebra ei Venetie.Iti ia respiratia.Personal,am ramas muta la plimbarea prin Venetia.happy

| murik a răspuns:

Incearca ceva nou: muntenegru si croatia, in orase mai putin cunoscute, nu neaparat in capitale; iar asta e valabil pentru orice tara. happy

| beba a răspuns:

Eu locuiesc de ceva vreme in Atena...de cate ori merg in centru si vad Acropolele imi dau lacrimile.serios,e maret ce au putut face si ai un sentiment atat de linistitor cand stai in fata lor si le privesti. oricum nu mai e loc de cuvinte...happy

| gabache a răspuns:

Am fost de curand in Bulgaria la Balcik. E un oras superb si romantic. Am vizitat castelul reginei Maria a Romaniei. Preturi mici, servicii foarte bune, peisaj splendid. La vama treci cu buletinul. Cauta pe net imagini cu Balcik si ai sa te convingi ca merita sa incerci.

| carmencita80 a răspuns:

Incearca Grecia, mergi pe Insula Corfu, la Meteora, Riviera Olimpului, poti merge cu masina ta sau cu autocarul, cu avionul (Corfu), e mult mai comod, si destul de ieftin pentru avion