| wildlyon a întrebat:

Pt cei care au calatorit cu agentia de turism Europa Travel, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Mie mi se pare ca au niste conditii demne de o firma daca ma intrebi pe mine

| Puiu_Mihaela_1986 a răspuns:

Europa Travel=> o "agentie" de toata jena.
Nu, nu sunt eu cea care le face o reclama negativa, au avut ei grija de mult de acest aspect, eu doar ingros randurile celor care impartasesc aceasta parere...
Nu sunt genul de persoana care sa vorbeasca urat la adresa celor din jur sau sa nu pot depasi o intamplare prin care trec, insa experienta cu cei de la aceasta agentie a fost mai mult decat dezamagitoare

| WikiPaul a răspuns:

SERVICII DE PROASTA CALITATE! GHID cu care nu poti discuta nimic si nu ne-a ajutat cu nici o problema de grup. Soferi insuficienti si care nu cunosc traseul. Sofer iresponsabil care pleaca la drum lung cu rezervorul aproape gol. Servicii de proasta calitate pentru masa de revelion. Servire proasta din partea ospatarilor, la restaurantul cu care agentia a avut contract. Comunicare defectuoasa cu angajatii agentiei. INTR-UN CUVANT - EVITATI CAT PUTETI EUROPATRAVEL.