| aliceblack a întrebat:

Buna,
A calatorit cineva prin intermediul agentiei de turism Ideal Travel Tour? Este serioasa agentia?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| MFlorentinaA a răspuns:

Este serioasă, eu o recomand! Puteți citi review-urile pe pagina lor de Facebook sau google

| LaurentiuMadularescuAlin a răspuns:

Buna ziua, eu calatoresc de 2 ani cu ei sunt foarte seriosi. I am recomandat si prietenilor mei si nu au fost probleme. Recomand!

| LaurentiuMadularescuAlin a răspuns:

Au si recenzii pe google si Facebook foarte bune

| Abc2003 a răspuns:

Vad ca ati primit raspuns de la detinatoarea societatii si probabil o ruda (ca sa nu zic sotul) ei?