| Marynna a întrebat:

Pt cei care au fost in Thassos, Grecia, v-a placut? Eu am fost acolo luna trecuta si mi s-a parut frumoswinking

Ce plaje v-au placut cel mai mult?

2 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Eu am fost anul trecut. A fost superb. Noi mergeam cam 15 minute pentru ca mergeam tocmai in capatul plajei (acolo ra mai linistit). Era foarte frumos. Muntele se unea cu marea. Am fost in Potos. Tu unde pe Thassos ai fost mai exact?happy

| Skittles19 a răspuns:

Pai noi nu am stat la hotel, am stat la vila. Intr-adevar acolo in capat era mai neaglomerat si trebuia sa mergi un pic mai mult ca sa dai de apa mai adanca. Tu la ce hotel ai stat?