| Andreea9222 a întrebat:

Pt cei care se uita la H2o? Credeti ca mai apare un nou sezon(sezonul 4)? Mie una tare mi-a placut acest serial si mi-ar parea rau sa se termine, desi dupa ultimul episod pare ca ar fi gata. Voi ce stiti?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AnaigroeG a răspuns:

Am citit pe blogul h2o Romania ca se fac pregatiri pentru sezonul 4 si se asteapta semnarea contractelor de catre actori.

| Danyyyyy a răspuns:

Draga mea, aici este sectiunea turism si nu desene animate!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va mai fi un nou sezon (sezonl 4).

| danikkk007 a răspuns:

H2o sezonul 4 nu cred ca va aparea sub forma de film, dar eu am h2o sezonul 4 sub forma de carte. Daca vrei sa citesti h2o sezonul 4 suna la numarul 060523807