| anonim_4396 a întrebat:

Am urmarit ultimul episod din sezonul 5 al serialului The vampire diaries.Nu mi-a placut cum s-a sfarsit. Credeti ca va aparea si sezonul 6? Daca e asa ce se va mai intampla? Sunt foarte curioasa.Imi puteti spune daca stiti? Sau sa imi dati un link despre sezonul 6 cum va continua povestea.

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Http://tvline.com/......ead-alive/
Daaa, a fost un sfârșit ciudat și nașpa.
Oricum mai este ceva până în toamnă și până atunci o să fierbem în suc propriu cu toții.
Foarte multe detalii încă nu sunt dar sunt sigură că pe măsură ce se aproprie data începerii celui de-al 6lea sezon ne vor fi dezvăluite mai multe informații.