| n2paul a întrebat:

Pt Florin si Mihai : Imi place mult noua vostra piesa lose you dar sincer si fara suparare videoclipul e varza, de ce nu incercati sa dati mai multa importanta si videoclipurilor?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Sincer si mie imi place mult melodia insa nu si videoclipul :d [ oricum eu st fan HIQ happy ]

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Important e ca melodia este foarte frumoasa, nu conteaza videoclipul.

| n2paul explică:

@candyGirl18 Sa sti ca si videoclipul conteaza, mai ales pentru promovarea piesii la TV, de exemplu daca eu jonglez cu posturile TV si daca pe unul e o piesa super dar cu videoclip de rahat, iar pe alta invers o piesa mai slaba dar videoclip foarte bun o prefer pe a 2.

| pisika a răspuns:

Si mie imi place sa vizionez un video bun la o piesa buna. daca nu imi place clipul, incepe sa ma enerveze si melodia. sad

FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Dăm mare importanță videoclipurilor. Din acest motiv am vrut să facem un videoclip inovator, cu o tehnică ce nu a fost folosită în România: zoom-in video. Când experimentezi lucruri noi și inovezi ai două șanse: să fie iubit sau să fie urât.

De la lansarea lui videoclipul ’Lose You’ este printre cele mai difuzate clipuri românești la televiziunile muzicale. Se pare că specialiștii au apreciat originalitatea lui.

| n2paul explică:

Inseamna ca acei specialisti sunt tufa, probabil nici ei nu stiu ce fel de specialsti sunt laughing
Data viitoare puneti mai mult efort si in videoclipuri chiar daca asta o sa va coste mai mult.