| anonim_4396 a întrebat:

Pentru Mihai si Florin : Care-i faza cu videoclipul piesei Lose you? Adica melodia e foarte frumoasa, dar video-ul lasa de dorit.Cred ca puteati face o poveste intre 2 adolescenti sau altceva, decat un concert happy

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie mi se pare ca videoclipul este jumatate reusit si jumatate nereusit laughing acum e greu sa zic care cum chatterbox oh go on

| tukhey23 a răspuns:

Nu sunt florin sau mihai, dar simt nevoia sa rasp. Dupa parerea mea, videoclipul e fff interesant si a adus un ''surplus'' pe piata romaneasca.Hi-q,prin tot ce fac sunt... bestiali happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca e 13 si ei erau pana in 12 laughing