| junkistul a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare sunt din Timisoara si vrea sa ajung in judetul Harghita in localitatea Odorheiu Secuiesc si nu stiu cum sa ajung as vrea niste sfaturi cum pot ajunge cu trenu sau autocarul, daca este ruta directa sau daca trebuie sa fac si schimburi, cate ore fac? va multumesc anticipat pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca sa mergi cu ocazia, intra pe 4inmasina.ro sau blablacar ai ceva de mers vreo 420 km