| rafyx27 a întrebat:

Sall. Imi puteti spune niste hotele, pensiuni, cabane, orice loc unde te poti caza la mare, la Mamaia? Unde ati fost sau unde v-ar placea sa mergeti, unde sa fie fun, sa aiba cat mai multe. FUNDA!

5 răspunsuri:
| horia14 a răspuns:

Ieste in loc in N cs unde sunt plocuri cu un etaj si este f ieftin este televizor baie 15 lei/noapte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Incearca site-ul www.booking.com si tasteaza la cautare ''Mamaia''. Vei gasi acolo tot ce iti trebuie! Succes.

| Bulgaria a răspuns:

Vezi poate gasesti ceva aici http://www.bulgaria-all-inclusive.ro la categoria cazare mamaia