| Chameleonul a întrebat:

Sall TPU, am de gind sa merg cu prietenii la un camping pe vreo 3-4 zile insa nu stiu ce sa iau cu mine, poate cineva sa-mi faca o lista cu lucruri necesare pentru camping?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Depinde unde mergeti.
La munte ai nevoie de haine groasa, sac de dormit, izolier parca se numea laughing Cort, bocanci, papuci pentru 4-5 zile 5-6 bluze cu maneca scurta, 3-4 pulovere-hanorace etc. Te descurci tu.

| mihai69 a răspuns:

Lanternă, haine groase și subțiri, lenjerie.
Sac de dormit. cort (evident), saltea sau preș de izopren.
Ceva hrană rece (pateuri, biscuiți, ciocolată), apă, sucuri, bere etc.
Și nu în ultimul rând, bun simț și respect pentru vecini și liniștea lor.