| Mia a întrebat:

..Care ati calatorit in Ungaria? Imi puteti spune si mie niste rute pornind din Romania si ajungand in Budapesta? Si sa treaca prin mai multe orase...mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Pai. Sa zicem de unde iesi in Ungaria. Oradea - Berretyoujfalu - Debrecen - Hajduboszormeny - Mezokovesd - Budapesta big grin ocoleste putin, dar vizitezi mai multe orase. fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite o harta. Cel mai scurt drum este pe autostrada. Dar poti s-o iei si pe drumuri nationale!
http://autoroute.hartaungaria.ro/traseu/Bucuresti+Budapesta.html