| razvan101 a întrebat:

Unde e un concediu mai bun. la
-Sovata.
sau
-Slanic-Moldova.
Pareri.plz!

Funda!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

La sovata e cel mai cool.

9 răspunsuri:
| spike625 a răspuns:

Am fost prin sovata dar e cam mort locul asa ca te poti dce la 6 km distanta de sovata in praid

| mona a răspuns:

Sovata

| ciupilol a răspuns:

Parerea mea este ca la Sovata este mai frumos
faci cum vrei asta e parerea mea

| Zeroosi a răspuns:

Sovata.

| CeQe a răspuns:

La Sovata, pentru ca acolo este un lac sarat natural si poti face tratamente in lac.Dar faza e ca intrarea costa 15lei sau 20 lei de persoana, numai stiu.

| fefenaș a răspuns:

Slanic Moldova as alege eu. Este foarte curat orasul, nu gasesti nimci pe jos, pot sa spun ca numai frunze gasesti. Orasul este mic si cochet, are foarte multe hoteluri, si un praculet frumos si bine ingrijit. Ai peste 30 de izvoare cu apa foarte sanatoasa, gasesti locuri de parcare, si nu este aglomerat. Lumea este foarte buna, sunt oameni ingrijiti si moderni. Cam atat.Succes!

| Scherimuvi a răspuns:

Eu zic Slanic -moldova
uite si tu cateva imagini de la slanic
http://www.google.ro/......tp?/search

| MoroClau a răspuns:

Slanic clar

| Mimi58 a răspuns:

Scurt si la obiect:SOVATa!