| PandaisHere a întrebat:

vara aceasta diriga ne-a spus sa ne alegem noi o locatie de excursie si sa cautam noi mai multe detalii despre pret, cazare, si altele punctul de plecare este din galati, pechea pretul sa fie intre 100 si 160 lei. dar nu mai spuneti sa suntem satui de manastirea neamtului, cheile bicazului, lacul rosu casa memoriala ion creanga...si sa fie undeva la munte daca se poate si un nr de tel. funda

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca aveti calculatoare in scoala conectate la internet, impreuna cu diriginta ta puteti sa va consultati pe site-ul www.limba.com, puteti sa luati legatura cu hotelul/pensiunea daca vi se fac reduceri pentru elevi si oferte dispun. Site-ul este international si este ff bun. De fiecare data cand am vrut sa plec undeva, cazarea acolo am gasit-o cat si traseul il poti forma ce poti vizita etc. Distractie frumoasa!

| rrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Muntii Macinului...vii pana in Galati apoi treci Dunarea

| alex_9656 a răspuns:

In brasov la Cheile GRAdistei

| mikyaurash a răspuns:

Ce-ar fi sa mergeti sa vizitati muntii macinului, apoi sa dati o fuga in delta?
seara puteti incinge un gratar ca intre colegi, stati la plaja sau la pescuit. cazarea este 120 - 140 lei/ camera, puteti sta 2 pers in camera, baie in fiecare camera, tv, restaurant, barci pentru plimbari pe apa...baga id-ul meu pentru mai multe detalii despre trasee turistice pe apa sau pe uscat, manastiri, cetati...: miky_aurash