| anonim_4396 a întrebat:

Sallut.cine a mai fost la Vama Veche în vacanta? eu am fost acu` 2 ani și sincer ai superr cool acolo, anul` asta iar ma duc? vouă cum vi sa părut la ce hotel/pensiune ați stat?

2 răspunsuri:
| boing_5323 a răspuns:

Cortu rullz! bft!

| marrr a răspuns:

Am fost acum doi ani si am stat la pensiunea "Cort"happy. Iti sugerez sa faci si tu asta pentru ca traiesti la maxim vacantalaughing. Noaptea nu poti dormi din cauza tantarilor si a zgomotului, te temi sa nu vina cineva peste tine, insa dimineata profiti de un rasarit de soare mirobolant si dai o petrecere in cinstea verii, impreuna cu tovarasiihappy.