| Crisu_8081 a întrebat:

Care este cel/cea mai bun/a hotel/pensiune la care ati stat cazati?(din Romania sau alta tara) Si care este cel/cea mai prost/proasta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune... In Emiratele Arabe sunt cele mai frumoase, scumpe si lux.
Pai vreau sa incep cu vestitul Burj Al Arab din Dubai. Hotelul din Abu Dhabi si Palatul Emiratelor tot din Abu Dhabi. Astea sunt superbe! Fac toti banii, nu am regretat nici un cent, chiar daca am dat o avere pe cazare.
Si Las Vegas are hoteluri frumoase... Palazzo Resort unde am stat.
Four seasons Residences din Miami si Paris.
Am trecut si prin resedintele Royal Villas Europe din Franta, Spania si Italia; anul asta sper sa ajung si in superba resedinta din Grecia.
Pai daca fac comparatia cu astea... Cel mai prost a fost unul din Romania, Perla din Mamaia laughing

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Anul trecut, in Rasnov, am gasit o pensiune f. moderna, abia facuta, cu toate utilitatile: tv, Internet, gratar, leagan, totul nou, la un pret foarte ok. Iar gazdele f. primitoare, mi-a placut mult. Pacat insa de loc, in afara de cetate nu prea ai ce vizita.

| Psihoyounger a răspuns:

Nicăieri nu-i ca acasă!
Psihoyounger

| unione a răspuns:

In tara cel mai bun a fost Hotel Continental din Arad iar cel mai prost a fost o cazare la mare. Din alta tara nu mai tin minte

| ForteGames a răspuns:

Http://www.turist-inforomania.com The BEST! Arunca o privire!

| LilysdaS a răspuns:

La hotel confort, paris

| miricutza a răspuns:

Acasa... cel mai frumos.

| adrian79 a răspuns:

Poti intra pe site-ul meu si poti gasi acolo cate ceva.