| ctodirica a întrebat:

Salu TPU! Nu stiti cam cat ar costa drumul dintre Suceava-Deva?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă doreşti să călătoreşti cu trenul, preţurile sunt următoarele:
Bilete clasa I: Standard - 148 LEI, Elevi, studenţi pensionari - 74 LEI.
Bilete clasa II: Standard - 95 LEI, Elevi, studenţi, pensionari - 47 LEI.
Nu ştiu cât costă o călătorie cu autocarul dar bănuiesc că mai mult.
Cel mai convenabil este să iei trenul.

Pa-pa.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 900 ron cu avionu de la Timisoara la Suceava. de la deva la aeroport ajungi tu cu autobuz, tren ceva

| Toutui a răspuns:

Http://distanta.ro/47.651569,26.255370/45.875716,22.908444 Uite drumul foarte complex, si pretul si consumul.

| vinusipaharu a răspuns:

Cu avionul 210 euro.