| Vraciu2016 a întrebat:

Cat ar costa o tunsoare la un salon? Stiti un salon bun in Suceava?

Sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| GeorgeIulian20 a răspuns:

20 lei - cu model;
15lei - simplu ( adica cum vrei tu);
Un salon foarte bun în Suceava este Michelle Center, uită-te pe google maps să-i vezi adresa... fundă? rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de fitos e salonul. Nu cred ca-ti ia totusi mai mult de 20 lei. Asta maxim.

| untu a răspuns:

O tunsoare simpla nr 2 sau 3 cu masina de tuns, e mai ieftin! Cred ca in jur de 10 lei!

| alex495 a răspuns:

Intre 15 si 50 de lei, deja peste 50 e o tampenie ca nu ti face nimic, doar te tunde.

| Alex2o17 a răspuns:

Intre 8 si 15 lei costa

| ionuț7634 a răspuns:

Variază intre 15 și 30 de lei.