| PainMax1985 a întrebat:

A calatorit cineva de curand prin Olanda, Belgia, Luxemburg? Cum sunt oamenii pe acolo? Vreau sa merg prin Couchsurfing, sa-mi gasesc o gazda acolo, calatoresc singur si m-ar interesa la ce sa ma astept. Daca ies in oras cum sunt femeile? Sunt oameni ca la noi sau sunt mai distanti? Mancarea e scumpa sau ca la noi?

1 răspuns:
| patricia1399 a răspuns:

Eu n-am fost pe-acolo, dar am avut luna trecuta musafiri din Olanda, si pot sa zic ca sunt foarte de treaba si sociabili, dar la restul intrebarilor nu stiu sa iti raspund.