| anonim_4396 a întrebat:

A calatorit cineva de curand prin Olanda, Belgia, Luxemburg? Cum sunt oamenii pe acolo? Vreau sa merg prin Couchsurfing, sa-mi gasesc o gazda acolo, calatoresc singur si m-ar interesa la ce sa ma astept. Daca ies in oras cum sunt femeile? Sunt oameni ca la noi sau sunt mai distanti?

1 răspuns:
| andreyrazvan1 a răspuns:

Nu am fost pe acolo dar unii prieteni spun ca sunt distanti, nu ti-as recomanda sa mergi acolo, imi dai fundita te rog.