| Cadillac a întrebat:

Am 15 ani sunt baiat si la vara ma duc in Bulgaria la mare si intrebarea mea este daca la vama o sa ma controleze sau o sa ma intrebe daca am tigari la mine. Vreau sa imi iau 2 pachete de tigari la mine si nu am cui sa i le dau sa mi le tina...
La All Inclusive se dau pachete de tigari?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Problema nu ar fi tigarile, depinde cu cine mergi in Bulgaria. Daca mergi cu parintii, iti trebuie doar buletinul. Daca mergi cu o persoana adulta, care nu-ti este parinte, iti trebuie procura de la Notariat.La all inclusive nu se dau tigari,ci trei mese principale, doua gustari intre, vin(rosu si alb), bauturi alcoolice locale, ceai, cafea si poate 2sezlonguri si umbrela de camera(daca sunt prinse in pret).DAR LA VARSTA TA, MAI BINE NU TE APUCA DE FUMAT, mai bine renunta, ca mai tarziu o sa regreti ca ti-ai distrus sanatatea)!

5 răspunsuri:
| SeErgiuTzZz a răspuns:

Eu stiam ca cu 2 pachete ai voie sa treci, e termenul limita.

| KindduOullie a răspuns:

Pai ai voie cu 12 pachete de tigari la tine sau 10 din cate tin minte din inceputul anului 2013 da trebuie sa dai la un adult, deoarece tu esti minor

| Cadillac explică:

Fratilor eu vreau sa nu stie nimeni de ele! Idiotii aia de la vama o sa ma verifice? O sa ma intrebe? Ca eu nu imi iau cartus imi iau 2 pachete de tigari! Si nu ati raspuns daca la All Inclusive se dau pachete de tigari!

| Anailyn a răspuns:

Buna! Iti imaginezi ca nu au nicio problema cu tine cu tigarile, dar le poti pune in bagajele tale intr-un buzunar la o pereche de pantaloni, in asa fel el se va uita la bagaje si nu va observa probabil tigarile, si chiar daca, nu are nimic, doar ca imi imaginez ca parintii tai nu trebuie sa afle astabatting eyelashes
Nu cred ca vand vecinii nostri de peste granita tigari minorilor, si nu cred ca au acest produs gratis la all insclusive... dar stai calm, nu patesti nimic

| kaatalyna a răspuns (pentru Cadillac):

Da!